T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Belediyemiz görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan konulara ilişkin; ihbar, şikayet ve taleplerin mümkün olan en kısa sürede yerine getirilebilmesi amacıyla Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattı 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup, halkımızın Belediyemiz işleri ile ilgili talepleri için ‘‘153 Alo Belediye’’ hattını kullanarak Belediyemizle iletişime geçebilecekleri bilgilerinize sunulur.

 

  • Aşırı sıcaklar nedeniyle su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle ve sokaklarında belli bölgelere özellikle su kapları bırakmaları önemle rica olunur.

 

  • Belediyemiz Yaz Etkinlikleri Kapsamında; Bu akşam saat:21.30’da Gazhane Parkı’nda bulunan Açık Hava Sineması’nda ‘‘ Hababam Sınıfı Tatilde’’ isimli film gösterimi yapılacak olup, ücretsiz olan etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Ebru, Camaltı ve Kaligrafi Kurslarımız için kayıtlarımız bugün sona erecek olup, kayıt yaptırmak isteyenlerin; kayıt yaptırmak isteyenlerin mesai bitimine kadar Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Tenis Kursu ve 10-11-12-13-14-15 yaş gruplarına Piyano Kursu açılacak olup, kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyenlerin Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu