T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Bartın Belediyesi tarafından yapılacak olan Resim Sanat Müzesi için bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Bartın Resim ve Sanat Müzesi Çalıştayı Sergisi açılışı bugün saat:14.00’de Bartın Belediyesi Yalı Yaşam Merkezi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilecektir.

Açılışa tüm halkımız davetlidir.

 

  • Aşırı sıcaklar nedeniyle su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle ve sokaklarında belli bölgelere özellikle su kapları bırakmaları önemle rica olunur.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Ebru, Camaltı ve Kaligrafi Kursu kayıtlarımız başlamış olup, kayıt yaptırmak isteyenlerin 5 Temmuz mesai bitimine kadar Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Tenis Kursu ve 10-11-12-13-14-15 yaş gruplarına Piyano Kursu açılacak olup, kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyenlerin Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu