T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

  • Aşırı sıcaklar nedeniyle su ve yemek bulmakta güçlük çeken sokakta yaşayan köpek, kedi, kuş ve benzeri hayvanların temel ihtiyaçlarının sağlanabilmesi için vatandaşlarımızın mahalle ve sokaklarında belli bölgelere özellikle su kapları bırakmaları önemle rica olunur.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Ebru, Camaltı ve Kaligrafi Kursu kayıtlarımız başlamış olup, kayıt yaptırmak isteyenlerin 5 Temmuz mesai bitimine kadar Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

  • Belediyemiz Yaz Okulu kurslarımız kapsamında, Tenis Kursu ve 10-11-12-13-14-15 yaş gruplarına Piyano Kursu açılacak olup, kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyenlerin Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezine müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

4 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre, bina yöneticisi kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerin aylık normal bakımlarını ve yılda en az bir kere periyodik kontrolünü yaptırmaktan sorumludur. Binanızda bulunan asansörlerin 2019 yılı periyodik kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu