T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

 

  • Belediyemiz Aşevi’nde Ramazan Ayı boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, sıcak yemek pişirilerek dağıtımı yapılacaktır. Aşevi’ne ayni ya da nakdi yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü’nün 227 20 72 numaralı telefona müracaat etmeleri önemle duyurulur.

 

  • 2019 yılı Emlak Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, İşyerleri için Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksit ödeme süresi başlamış olup, mükelleflerimizin 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Belediyemiz Tahsilat Servisine ödeme yapmaları önemle rica olunur.

 

  • Belediyemizin görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan konulara ilişkin; ihbar, şikayet ve taleplerinin mümkün olan en kısa sürede yerine getirilmesi amacıyla Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattı 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup; halkımızın Belediyemiz işleri ile ilgili talepleri için ‘‘ 153 Alo Belediye’’ hattını kullanarak Belediyemizle iletişime geçebilecekleri bilgilerinize sunulur.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

04 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre, bina yöneticisi kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerin aylık normal bakımlarını ve yılda en az bir kere periyodik kontrolünü yaptırmaktan sorumludur. Binanızda bulunan asansörlerin 2019 yılı periyodik kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu