Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Akın, Karaköy Mahallesi, Davut Fırıncıoğlu Caddesi, Şadırvan Caddesi, Hükümet Caddesi ve Yukarı Çarşı’da faaliyette bulunan esnaflarla bir araya gelerek, onların talep ve önerilerini dinledi. Karaköy Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Karaköy Mahallesi Muhtarı Burhan Pişkin’i de ziyaret eden Akın,  Karaköy Mahallesi’nde yapılacak olan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Muhtar Pişkin, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Akın’a teşekkür etti.

Talep ve Önerilerini İletti

Davut Fırıncıoğlu Caddesi’nde gerçekleştirdiği program kapsamında Akın, Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem Belediye Meclis Üyesi Keramettin Şenkal’ı da işyerinde ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şenkal, Başkan Akın’a teşekkür ederek, talep ve önerilerini iletti.

Gece Gündüz Demeden Bu Anlayışla Çalışmaya Devam Ediyoruz

Gerçekleştirdiği ziyaret programlarının ardından açıklama yapan Başkan Akın, “Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla sık sık bir araya gelip, sohbet ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Bartın için bu sohbetlerle çözüm üretiyoruz. Vatandaşlarımıza en etkili ve hızlı şekilde hizmet verebilmek için her anımızı halkımızın arasında geçiriyoruz. Bu nedenle bu tür ziyaretlerimiz çok önemli. Gece gündüz demeden bu anlayışla çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.