Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Rimaks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin yeni ek fabrika binasının temel atma törenine katıldı.

Törene okunan dualarının ardından protokol üyeleri tarafından temel atma çalışmasını başlatan start butlanlarına basıldı.  Törenin arından Başkan Cemal Akın davetliler ve fabrika personeli ile bir süre sohbet etti.

Törenin ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Kentimizde başarıyla faaliyet gösteren önemli kuruluşlarımızdan olan Rimaks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin yeni ek fabrika binasının temel atma töreninde değerli yöneticilerin ve çalışanlarının mutluluklarını paylaştık. Bartın Belediyesi olarak ilimize fayda sağlayacak ve halka hizmet verecek her çalışma ve projenin yanındayız. Bu kapsamda da şehrimizin ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunan Rimaks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine de belediyeyi ilgilendiren her konuda gerekli desteği vermeye hazırız. Rimaks Tekstil Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin yeni ek fabrika binasının ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.