Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Sosyal Gençlik Topluluğu Derneği’nin ofis açılışını gerçekleştirerek, hayırlı olması temennisinde bulundu. Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir eşlik etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdürecek olan Sosyal Gençlik Topluluğu Derneği’nin ofis açılışını gerçekleştirerek, hayırlı olması temennisinde bulundu. Gönüllü gençlerin yer aldığı, sosyal sorumluluk projeleri yapan derneğin başkanı İzzet Gürpüz, Başkan Akın’a dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Akın, açılış töreni sonrası yaptığı açıklamasında, “Siz geleceğimizin teminatı gençlerimiz, yaptığınız çok başarılı çalışmalar ve projelerle bizleri gururlandırıyorsunuz. Barın Belediyesi ve şahsım olarak sizlerin yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ve çalışmalara her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Dernek ofisinin ve çalışmalarınızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.

Başkan Akın, Sosyal Gençlik Topluluğu Derneği’nin açılış töreninde, Bartın İşi Tel Kırma İşlemeli Atatürk Portresi hediye etti.