Çaydüzü İlkokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette, Okul Müdürü Ferhat Erenler, öğretmenler Aysun Bostancı ve Nazif Boztancı’da yer aldı. Öğrencilerin Başkan Akın’a buket çiçek takdim etmesiyle başlayan ziyarette, 23 Nisan dolayısıyla, Çaydüzü İlkokulu öğrencisi Hakkı Dönmez, Bartın Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak hayata geçirmeyi planladığı projelerini ve çalışmalarını paylaştı. Temsili Başkan Hakkı Dönmez ayrıca daire müdürlerini arayarak gerekli gördüğü çalışmaların talimatlarını verdi.

Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı konuşmada ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Akın konuşmasında “ Dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’da, Ulusal Egemenliğimizi bizlere sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları ile bağımsızlık yolunda canını feda eden şehitlerimiz ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve saygıyla anıyor, TBMM’nin açılışının 99. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.