Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu düğün, nikah ve nişan merasimlerine katılıp mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu davet edildiği tüm nişan, düğün ve nikâh merasimlerine katılarak çiftleri ve ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Akın, Dellaloğlu ve Şimşek ailelerinin evlatları Melike ve Nurullah’ın düğüne, Yıldırım ve Karamazak ailelerinin evlatları Emine ve Dursun’un nikah törenine, Sinoplu ve Kanbur ailelerinin evlatları Şule ve Cüneyt’in nişan merasimine, Tosun ve Kayar ailelerinin evlatları Ayşenur ile Koray’ın nikahına ve Kaya ile Sepet ailelerinin evlatları Songül ile Erhan’ın nikah törenine katılarak, mutluluk temennisinde bulundu. Genç çifte Bartın İşi Tel Kırma işlemeli tepsi hediye eden Başkan Akın, düğün merasiminin her iki aileye hayırlı olmasını dilerken, merasimlere katılan davetliler ile sohbet etti.

Başkan Yardımcıları Çok Sayıda Nikah Törenine Katıldı

19 Eylül Cumartesi günü Milliyetçi Hareket Partisi Kurucaşile İlçe Kongresi dolayısıyla Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın katılamadığı çok sayıda nikah törenine Bartın Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Necmi Balık katılarak, çiftlere mutluluk dileklerini ilettiler.

Ömür Boyu Mutluluklar Diliyorum

Hafta sonu katıldığı merasimlerle ilgili açıklamasında Başkan Akın; “Vatandaşlarımızın davetlerine icabet edip onların mutluluklarına da ortak olmaya çalışıyoruz. Düğün, nikâh ve nişan gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Bu kapsamda da hafta sonu çok sayıda ziyaretlerimiz oldu. Yeni çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Ailelerini tebrik ediyorum” dedi.