Bartın Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Güreş Takımı ilimizde ve yurt genelinde gerçekleşen turnuvalarda başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Son olarak katıldığı Türkiye Güreş Şampiyonasından ikincilik ve beşincilik elde eden Bartın Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı büyük bir başarıya imza attı.

Bartın Belediyesi Güreş Takımı antrenmanını ziyaret eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Güreş Şampiyonası’nda büyük başarı gösteren sporcuları tek tek tebrik etti. Elde edilen başarılar dolayısıyla belediye güreş takımının tüm idareci, antrenör ve sporcularını kutlayan Akın,  “Belediye bünyesinde kurmuş olduğumuz güreş takımımız her geçen gün daha başarılı sonuçlara imza atıyor. Son olarak katıldığımız Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Faruk Pilavcı kardeşimiz 2. Umut Çakmak kardeşimiz ise 5. olarak bizlere büyük mutluluk yaşattı. Genç kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Güreş takımımızda 13’ü Milli olmak üzere 170 lisanslı sporcu eğitim alıyor. Bu sayınının daha da yukarılara çıkması gayesindeyiz.  Altyapı ve üstyapı çalışmalarımız gibi, kültürel, sosyal ve sportif alanlarda da halkımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bartın Belediyesi Güreş Antrenörleri Ünal Özkan ve Erkan Yetim ise Başkan Cemal Akın’a destekleri için teşekkür ettiler.