Yeni yaşına giren Orta Mahalle Muhtarı Atınç Günsal ve Orduyeri Mahallesi Muhtarı İrfan Sağlam için sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi.

Çağlayan Piknik Alanında düzenlenen kutlama programına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve 19 mahalle muhtarı katıldı. Başkan Akın ve muhtarlar piknik alanına Bartın Irmağı’nın muhteşem görüntüsü eşliğinde tekneler ile birlikte gelirken burada yeni yaşına giren Orta Mahalle Muhtarı Atınç Günsal ve Orduyeri Mahallesi Muhtarı İrfan Sağlam için doğum günü pastası kesildi. Günsal ve Sağlam’ın yeni yaşlarını kutlayan Başkan Cemal Akın iki muhtara da aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat temennisinde bulundu.

Açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Mahalle muhtarlarımızla birlikte Bartın Irmağında tekne turu yaptık. Tablo gibi görüntüleriyle eşsiz güzellikteki Bartın Irmağımıza bir kez daha hayran kaldık. Tekne turu sonrası Çağlayan Piknik alanımızda yeni yaşına giren Orta Mahalle Muhtarım Atınç Günsal ve Orduyeri Mahallesi Muhtarım İrfan Sağlam’ın doğum gününü kutladık. Orta Mahalle Muhtarım Atınç Günsal ve Orduyeri Mahallesi Muhtarım İrfan Sağlam’a ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat diliyorum” dedi.