Bartın Belediye Başkanı 31 Mart Yerel Seçimleri kampanyasını Aladağ Mahallesi 40. Sokak’ta devam ettirdi. Aladağ Mahallesi sakinleri tarafından, davul, zurna ve meşalelerle karşılanan Başkan Akın, mahalle sakinlerine Aladağ Mesire Alanı ile yeni ibadethane projelerini anlattı. Başkan Akın, mahalle sakinlerine coşkulu karşılamaları, ilgi ve sevgi gösterisi için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Aladağ Mahallesi’nde yaptığı konuşmasında, “Belediye Başkanlığı görevimin 10 yılı tamamlamasına 3 gün kaldı. Bilindiği üzere 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde en iyi ve en doğru kararı siz değerli vatandaşlarımız verecek. Gösterilen teveccüh neticesinde, birbirinden değerli projelerimiz arasında yer alan Aladağ Piknik Alanı Seyir Terası projesini ve ibadethane projemizi Aladağ Mahallesi’ne uygulayarak, halkımızın istifadesine sunmak için sabırsızlanıyoruz. Aladağ Mahallesi’nde bir kısmı iki yıl önce piknik alanı olarak düzenlenen Çamlık Mevkii’nin doğal yürüyüş yolları, genişletilmiş piknik alanı, seyir terası ile yeni projesini hazırladık. Çamlık doğal yapısı bozulmadan siz değerli halkımızın hizmetine sunulacak. Yine projelerimizden bir tanesi de da Aladağ Mahallemize bir ibadethane kazandırmak olacak. Allah nasip eder, siz değerli halkımız da teveccüh buyurursa, hizmetlerimize kaldığımız yerden, siz değerli halkımızın layık olduğu hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Aladağ Mahallesi sakinleri tarafından davul zurna ile karşılanan Başkan Akın, konuşmasının ardından vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.