Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarına katıldı.

Okul Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte öğrenciler hazırlamış oldukları çalışmaları sergilediler. Etkinlikte idareci, öğretmen ve velilerle sohbet eden Belediye Başkanı Cemal Akın yapılan çalışmaları hayranlıkla inceledi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gençlerimizin bilime yönelmesi adına Bartın Belediyesi olarak bizlerde çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Kültürel, sanatsal ve sportif alanlarında açmış olduğumuz kurslar ve atölye çalışmaları ile gençlerimize eğitim alabilecekleri birçok sosyal alan oluşturduk. Bu çalışmalarımızdan bir tanesi olan Bilim Atölyemiz ’de çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Gençlerimizin bilime yönelmesi bu yönde desteklenmesi çok önemlidir. Bartın Belediyesi bu konuda üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.