Bir yandan COVİD-19 salgını ile mücadele eden Bartın Belediyesi bir yandan da vatandaşlara daha iyi ulaşım imkanı sağlamak için hasar gören yollarda sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Vatandaşlara daha iyi ulaşım imkânı sunmak için hemen hemen her gün sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yapan Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına Gazhane Caddesi’nde devam ediyor. Zaman içinde hasar gören yol sıcak asfalt ile yeninden düzenlenirken çalışmaları Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da yakında takip ediyor.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ” Vatandaşlarımızın sorunsuz ulaşım imkânından yararlanabilmeleri için Bartın Belediyesi olarak hasar gören tüm yollarımızda bakım onarım ve yenileme çalışması yapıyoruz. 2019 yılında 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt ile yol düzenledik. Bu çalışmalarımıza 2020 yılında da hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda da Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Gazhane Caddesi araç yolunu sıcak yeninden düzenliyor. Çalışmalarımızı titizlik içinde gerçekleştiriyoruz. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak Gazhane Caddesi araç yolunu uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet verecek şekilde halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.