Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programına katıldı.

Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Üniversitesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı kapmasında hazırlanan  “ Siyasi ve Sosyo-Kültürel Etkileriyle 15 Temmuz “ Konulu panele katıldı. Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşen panelde Dr. Öğretim Üyesi Said Ceyhan 15 Temmuz Darbe Girişiminin Türkiye Ekonomisi Üzerinde Kısa ve Uzun Vadede Etkileri, Dr. Öğretim Üyesi Ömer Baykal 15  Temmuz ve Siyasi Alanın Muhafazası, Dr. Öğretim Üyesi Ümmet Erkan 15 Temmuz Darbe Girişiminin Uluslararası Bağlantıları ve Sonuçları, Dr. Öğretim Üyesi Kamil Coştu 15 Temmuz Bir Din İstismarı-Terörü ve Öğrenci Konseyi Başkan Yardımcısı Abdullah Genco  15 Temmuz Destanı Gençliğin Demokrasi Bilinci konularında davetlilere bilgiler verildi.

Programın ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu “Bartın Üniversitesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı kapmasında hazırlanan  “ Siyasi ve Sosyo-Kültürel Etkileriyle 15 Temmuz “ Konulu panele katıldım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.