Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın hafta sonu gerçekleştirdiği yoğun çalışma maratonu içerisinde esnaf ve vatandaşları da unutmadı.

Akın son olarak Kemerköprü Mahallesi Davut Fırıncıoğlu, Bülent Ecevit Caddesi ve Sıtmayanı Caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Esnaflarla çay içip sohbet eden Akın esnaflara bir isteklerinin olup olmadığı sordu.  Başkan Cemal Akın ayrıca gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaşıp sohbet etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında ziyaret ve temaslarıyla ilgili bilgiler vererek her zaman halkın içinde olmaya devam ettiğini söyledi.

Akın açıklamasında, “ Mümkün mertebe esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, hoş sohbetlerine ortak oluyorum. Sohbet esnasında ortaya çıkan talepleri, önerileri ve varsa sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Belediye olarak başarılı olmamızda ki en önemli faktörlerden olan esnaf ve dostlarımızın düşünceleri bizim için önem arz etmektedir. Bu sebeple esnaf ziyaretlerimiz, halkımız ile istişaremiz hiç durmadan devam edecek. Halkın içinde belediyecilik anlayışımızla en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam ediyoruz” dedi.