Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bir süredir yapım çalışmaları devam eden ve Eylül Ayı’nda hizmete sunulacak olan Emekliler Evi’nde incelemede bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın yeni dönem projelerinden bir tanesi olan Emekliler Evi’nde sona yaklaşıldı. Eylül Ayı’nda hizmete açılması planlanan Emekliler Evi’nde  iç dizayn çalışmaları devam ederken sık sık alanı ziyaret eden Başkan Cemal Akın yapılan çalışmaları inceleyip daire müdürlerinden bilgiler alıyor.

Emekliler Evi Projesini Eylül Ayı’nda hizmete sunmayı planladıklarını söyleyen Başkan Cemal Akın açıklamasında “  Bartın Belediyesi olarak bir yandan Covid-19 salgını ile etkin şekilde mücadele ederken bir yandan da yeni dönem projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Hürriyet Mahallesi Yaşam Merkezi ve Muhtarlık Bürosu ile başladığımız yeni dönem projelerimize Elmalık Park ve Çağlayan Rekreasyonu ile devam ettik. Bu projelerimize Eylül Ayı’nda Emekliler Evi projemizi eklemeyi planlıyoruz. Çalışmalarımızda sona geldik. İç dizayn ile ilgili bazı çalışmalar devam ediyor. En kısa zamanda bu çalışmalarımızı tamamlayıp bu güzel projeyi hizmete sunacağız. Yalı İskelesi’nin de tamamlanması ile bu bölgeyi çok daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.