Kemerköprü Mahallesi 875. Sokak’ta sıcak asfalt ile yol yenileme çalışması öncesinde alt yapı, peyzaj düzenlemesi ve aydınlatma çalışması yapılıyor.

 

Yaz mevsimini yol düzenleme çalışmaları açısından en güzel şekilde değerlendirerek vatandaşlara daha iyi ulaşım imkânı sunmak için sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yapan Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına Kemerköprü Mahallesi 875. Sokak’ta devam ediyor.

Çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Bartın Belediyesi olarak halkımıza daha iyi ulaşım imkânı sağlamak istiyor, bunun içinde ihtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışma gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar kapmasında 2019 yılında 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımıza bir yenisi de Kemerköprü Mahallesi 875. Sokağı da ekliyoruz. Sokakta yapacağımız sıcak asfalt ile yol yenileme çalışması öncesinde, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından alt yapı, peyzaj düzenlemesi ve aydınlatma çalışmalarına başladı.  Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte sıcak asfalt ile araç yolunu yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Üst yapısı ve alt yapısıyla uzun yıllar sıkıntı yaşanmayacak daha güzel ve modern görünüme sahip bir Bartın oluşturmak için tüm gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.