Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, çevre düzenleme çalışmaları yapılacak olan  Devlet Hastanesi eski çıkış yolunda  incelemede bulundu.

Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu incelemede yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu. Başkan Akın, bölgede gerçekleştirdiği incelemenin ardından ise kısa bir süre önce yeni durak binasına kavuşan Hastane Taksi Durağını ziyaret etti.  Durak çalışanları ile bir süre sohbet eden Akın, yapılacak olan çevre düzenleme çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Durak çalışmaları gerçekleşen ziyaretten ötürü büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek yeni durak alanı için Başkan Cemal Akın ve belediye personeline teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Devlet Hastanesinin eski çıkış yolunda gerçekleştireceğimiz düzenleme çalışması öncesinde Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ve daire müdürlerimizle incelemede bulunduk. Yapacağımız ağaçlandırma, bitkilendirme ve çimlendirme çalışmaları ile bu bölgemize güzel bir görünüm kazandıracağız” dedi.