COVİD-19 salgın tehdidine karşı tedbir amaçlı uygulamalarını sürdüren Bartın Belediyesi, Kapalı Pazaryeri, kent merkezinde vatandaşlara hizmet veren umumi tuvaletler, muhtarlık büroları ve Bartın Belediyesi’ne ait tüm dış birimlerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.

Bartın Belediyesi COVİD-19 salgınına karşı şehri dezenfekte etme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Daha önce park alanları, piknik alanları ve duraklarda dezenfekte çalışması yürüten ekipler çalışmalarına Kapalı Pazaryeri, kent merkezinde vatandaşlara hizmet veren umumi tuvaletler, muhtarlık büroları ve Bartın Belediyesi’ne ait tüm dış birimlerde sürdürdü.

Virüsün ülkede görüldüğü ilk günden bu yana vatandaşların sağlığı için sıkı tedbirler aldıklarını belirten Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  halkımızın panik yapmadan tedbirini almasını istedi.

Akın açıklamasında “  Bartın Belediyesi olarak dünyanın çok sayıda ülkesinde ciddi sağlık sorunu ile ölümlere yol açan, ülkemizde de görülen COVİD-19 salgın tehdidine karşı süreci çok yakından takip ederek, tedbir amaçlı uygulamalarımızı sürdürüyoruz. Görevlendirmiş olduğumuz ekiplerimiz çalışmalarına Kapalı Pazaryeri, kent merkezinde vatandaşlara hizmet veren umumi tuvaletler, muhtarlık büroları ve Bartın Belediyesi’ne ait tüm dış birimlerde devam ettiler. Hazırlamış olduğumuz program dahilinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyoruz. Halkımızın bu süreçte panik yapmadan tedbirli olmasını istiyoruz. “ dedi.