Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için Zonguldak’a miting için gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi karşılama törenine katıldı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için karayolu ile Zonguldak‘a miting için gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, Celal Adan, Ankara Milletvekili Erkan Haberal ve Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, İlçe Başkanı Murat Demir ve Zonguldak Teşkilat Üyeleri ile birlikte karşılama törenine katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, karşılama töreni öncesi Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleri ile sohbet ederek, Bartın Belediyesi’nin devam eden projeleri ve yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Karşılama töreninin ardından miting alanına hareket eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zonguldak’ta halka hitap etti. Belediye Başkanı Cemal Akın konu ile yaptığı açıklamada “Yerel seçimler sebebiyle Zonguldak’a miting için gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile görüşerek ilimizde yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgiler verdik. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Belediye Başkanı Cemal Akın’a iki dönemdir süren başarısının devam etmesini arzu ettiğini ve  Bartın’ı sevdiğini ifade ederek tüm Bartın halkına selam söyleyedi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler için Başkan Akın’a başarılar diledi.