Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 31 Mart 2019 Yerel seçimleri kapsamında mahallelerde gerçekleştirmiş olduğu toplantılarına devam ediyor. Halkın büyük ilgi gösterdiği toplantılarda Başkan Cemal Akın vatandaşlara projelerini ve çalışmalarını anlatıyor.

Son olarak Demirciler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Cemal Akın, vatandaşların sorunlarını ve dertlerini dinledi. Demirciler Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Şeref Lülleci ve Demirciler Mahallesi Muhtar Adayı Engin Aslan’ın da hazır bulunduğu toplantıda mahalle sakinlerine projelerini ve çalışmalarını anlattı.

Burada vatandaşlara seslenen Başkan Akın, “Bugün Demirciler Mahallesi’nde mahalle toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bugün hava çok güzel. 31 Mart seçimlerinde de sandıklar çok güzel olur inşallah diyorum. Öncelikle seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Türkiye’deki bir huzursuzluk, Bartın’daki bir huzursuzluk her yere sıçrayabilir. Allah huzur içinde, sağlık içinde bu seçimleri geçirmeyi nasip eylesin. Hepimizin bildiği 10 yıldır belediye başkalığı görevini yürütüyorum. Görev süremiz boyunca halkımıza layık olmaya çalıştık.  Çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilimize 50 yıl, 100 yıl hizmet verecek proje ve çalışmaları hayata geçirdik. İlimizi için büyük önem arz eden hava kirliliği, ırmağımıza akan kanalizasyon ve kullanma suyunun yetersizliği ve bulanıklığı sorunlarını çözüme kavuşturduk. Bu sorunların ortadan kalkması ile sosyal projelere ağırlık vermeye başladık. Allah nasip eder, halkımız teveccüh gösterirse önümüzde ki dönemde de hazırlamış olduğumuz 50+1 projelerle halkımıza hizmet etmeye devam etmek istiyoruz. Biz bu milletin emrindeyiz. Gecemizi gündüzümüze katarak koşturuyoruz. Allah’ın izniyle bundan sonra çalışmalarımız devam edecektir” dedi.