Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkârları Odası, Bartın Berberler ve Kuaförler Odası ve Bartın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, İlçe Başkanı Murat Demir, Belediye Meclis Üyesi Adayları Ahmet Kömeç, Semih Kaptan ve Egemen Kemik eşlik etti. Ziyaretinde Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet eden Başkan Cemal Akın, hem projelerini anlattı hem de önerileri dinledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Görev süremizce sivil toplum kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettik. Allah nasip ederse 2019-2024 döneminde de aynı anlayış içinde halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizleri ağırlayan değerli oda başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum “ dedi.