Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti. ve Akmazlar İnşaat ziyaret etti.

İlk ziyaretini Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti.’ye gerçekleştiren Başkan Cemal Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Üyesi Ünsal Akpürçek ile sohbet etti. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi çalışmaları ve gündeme ait konular konuşuldu. Ziyaretin sonunda ise Başkan Cemal Akın, Akpürçek Rehau Pvc Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünsal Akpürçek’e misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise Akmazlar İnşaat’a gerçekleştirdi. Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Akmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Akmaz ve Erhan Akmaz ile bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın, Akmazlar İnşaat çalışanları ile de selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu.

Belediye Başkanı Cemal Akın ziyarette yaptığı konuşmada belediye olarak mahalle ziyaretlerinin yanı sıra kentte faaliyet gösteren tüm şirket ve işyerlerini de her fırsatta ziyaret ederek toplumun her kesimi ile istişare halinde olduklarını söyledi.

Akın açıklamasında “Belediye olarak her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ediyor taleplerini yerinde dinliyoruz. Bunun yanında kentte faaliyet gösteren tüm fabrika, şirket ve çeşitli işyerlerini de ziyaret edip iş adamı ve esnaflarımızla istişarelerde bulunuyor bu şekilde hizmetlerimizi toplumun geneline yayıyoruz” dedi.