Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Hasankadı’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Cemal Akın’ın Hasankadı ziyaretinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Hasankadı Belediye Başkan Adayı Şeref Emiroğlu, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belde Teşkilat Başkanı Fazlı İğneci hazır bulundu.  Beldede ki esnafları gezen Başkan Cemal Akın, karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip fikir alışverişlerinde bulundu.

Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında, fırsat buldukça çevre ilçe ve beldeleri ziyaret ederek o bölgelerdeki vatandaşların da hatırını sorup fikir alışverişlerinde bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Akın açıklamasında, “Memleketimize en güzel şekilde hizmet vermek için toplumun her kesimi ile bir araya gelip fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu çerçevede bu köy, belde ve ilçelerimizde ziyaretlerde bulunup halkımızın talep ve isteklerini dinliyoruz. Birlik beraberliğin pekişmesi amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz bu ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bizleri ağırlayan Hasankadılı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.