Belediye Başkanı Cemal Akın, rahatsızlıkları nedeniyle evlerinde istirahat eden vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaşlı ve hasta vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlere 3 ayrı yerde devam etti. Başkan Cemal Akın’ın ilk ziyareti  İlknur Çavuşoğlu oldu. Ziyarette İlknur Çavuşoğlu ile bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın Çavuşoğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgiler aldı.

Açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Değerli dostumuz Feridun Çavuşoğlu’nun annesi İlknur Teyzemizi ziyaret ettik. İlknur teyzemize sağlık dileklerimizi ilettik.” dedi.

Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise Şiremirçavuş Mahallesi sakinlerinden Rukiye Arzum’a oldu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın, Rukiye Arzum’a huzurlu ve sağlıklı bir ömür temennisinde bulundu.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Şiremirçavuş Mahallesi’nde Zekai Arzum dostumuzun annesi Rukiye teyzemizi ziyaret ettik. Neşesi ile bizlere enerji katan Rukiye teyzemize sağlık diliyoruz” dedi.

Başkan Cemal Akın son ziyaretini ise sağlık problemleri dolayısıyla evinde istirahat eden Kemerköprü Mahallesi sakinlerinden Mehmet Kamun’a oldu. Kamun ailesine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür eden Akın, Mehmet Kamun’a acil şifa dileklerinde bulundu.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi sakinlerinden Kamun Ailesi’ni ziyaret ettik. Değerli dostumuz Mehmet Kamun’a geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. “ dedi.