Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaşlılık ve hastalık gibi sebeplerden yüzünden kendisini göremeyen veya belediyeye gelme imkânı olmayan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek talep ve önerileri dinlemeye devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaşlı ve hasta vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlere 2 ayrı yerde devam etti. İlk olarak ağlık problemleri dolayısıyla evinde istirahat eden  Mücteba Şivet’i evinde ziyaret eden Başkan Cemal Akın Şivet’in sağlık durumu hakkında bilgiler aldı. Katıldığı ziyaret programında aile fertleri ile sohbet ederek talepleri dinleyen Başkan Cemal Akın, Şivet ailesine hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür etti. Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise Kırtepe Mahallesi sakinlerinden Kaya Kırandağ ve ailesine oldu.  Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette  Kırandağ Ailesi’ne sıkıntıları veya talepleri olup olmadığını soran Akın, bir istekleri varsa gerekenin hemen yapılacağını söyledi. Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için Kırandağ Ailesi’ne teşekkür etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Çok kıymetli büyüklerimizi aileleriyle birlikte evlerinde ziyaret ederek hal ve hatırlarını sorarak sıkıntıları veya talepleri olup olmadığını öğreniyoruz. Değerli büyüklerimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, misafirperverlikleri için ziyaret ettiğimiz tüm aile fertlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.