Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yeni alınan elle çekilebilir vakumlu süpürme aracı ile Temizlik İşleri Müdürlüğü görevli personeli tarafından şehir merkezinde temizlik yapıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın talimatı doğrultusunda Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hizmete alınan elle çekilebilir vakumlu süpürme aracı ile şehir merkezinde temizlik yapıldı. Özellikle dar olan sokakların temizliğinde kullanılacak olan yeni araç, şehrin ana caddelerinde ve park alanlarında da el ve süpürgeyle alınması zor olan sigara izmaritlerinin ve çekirdek kabuklarının temizlenmesinde kullanılacak.

İlimize Hayırlı Uğurlu Olmasını Diliyorum

Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın; “Hizmet kalitesinin artması ve daha hızlı hizmet edebilmek için göreve geldiğimiz günden buyana araç parkımızı geliştirme gayreti içerisinde olduk. Bu kapsamda da son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesine elle çekilebilir vakumlu süpürme aracı aldık. Bu araç sayesinde şehir merkezinde bulunan dar sokakların temizliği daha kolay olacak. Tabii dar sokakların yanı sıra şehrimizin ana caddelerinde ve park alanlarında da bu aracımızı kullanacağız. Yeni aracımızın ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.