Belediye Başkanı Cemal Akın,  yaşlı ve hasta vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hem moral veriyor hem de talep ve önerileri yerinde dinliyor.

Yaşlı ve hastaları sık sık ziyaret ederek istek ve önerilerini dinleyerek vatandaşlara yardımcı olan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ziyaretlerine iki ayrı yerde devam etti. İlk olarak Bartın Belediyesi’nden emekli Muhasebe Müdürü Mehmet Ali Karamürsel ve eşi Feride Karamürsel’i Başkan Cemal Akın, Mehmet Ali Karamürsel ve eşi Feride Karamürsel’den sağlık durumları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretinde Karamürsel Ailesi’nin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Cemal Akın, ayrıca belediye çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Misafirperverlikleri için Karamürsel Ailesine teşekkür eden Başkan Cemal Akın sağlık ve sıhhat dolu bir ömür temennisinde bulundu.

Başkan Cemal Akın’ın ikinci ziyareti ise Orduyeri Mahallesi sakinlerinden Zehra ve Hasan Nane Ailesi’ne oldu.  Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Zehra ve Hasan Nane çiftine sıkıntıları veya talepleri olup olmadığını soran Akın, bir istekleri varsa gerekenin hemen yapılacağını söyledi.  Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için Nane Ailesi’ne teşekkür etti.

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Fırsat buldukça ilimizde ki yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ederek, onlara moral veriyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Değerli büyüklerimizin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak  hasta vatandaşlarımıza moral vermek için bu ziyaretlerimizi çok önemsiyoruz. Büyüklerimiz evimizin bereketidir. Onlar bizlere yol gösteren, geleceğe hazırlayan en kıymetlilerimizdir. Her zaman hürmet etmek, gönüllerini hoş tutmak gerekir” dedi. Başkan Akın, “Halkımızla kol kola girerek birlik ve berberlik içinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizleri ağırlayan değerli büyüklerimize teşekkür ederim” dedi.