Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri vatandaşlardan gelen talepler üzerine Karaköy Mahallesi 297. Sokak’ta yeni park alanı oluşturmak üzere çalışma başlattı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, park çalışmalarıyla ilgili açıklamasında mahallelerde vatandaşların çocukları oyun oynarken ailece güzel vakitler geçirebileceği huzurlu yaşam alanları oluşturduklarını ve bu kapsamda gerçekleştirdikleri park çalışmalarına da ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Çalışma ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ”Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz,  yeni park yapımı ve mevcut parkların yenilenmesi, peyzaj ve çevre düzenlemesi ile ilgili çalışmalarını artırarak devam ettiriyor.  Göreve geldiğimiz tarihten itibaren 145 çocuk parkını ilimize kazandırıldık. Bu parklarımıza kondisyon aletleri yerleştirerek yetişkin vatandaşlarımızın da park alanlarında istifade etmesini sağladık.  Son olarak mahalle sakinlerinden gelen talepler üzerine Karaköy Mahallesi 297. Sokak’ta yeni bir park alanı oluşturmak üzere çalışma başlattık.  Kısa bir süre içinde bu bölgede ki çalışmalarımızı tamamlayarak parkımızı halkımızın hizmetine sunacağız.  “ dedi.