COVİD-19 virüs salgını tedbirlerini en üst seviye çıkaran Bartın Belediyesi Sanayi Sitesi’nde maske dağıtımında bulundu.

Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Necmi Balık tarafında yapılan maske dağıtımında 3 bin adet maske maskesi olmayan yada mevcut maskeleri eskiyen esnaf ve vatandaşlara dağıtıldı. Maske dağıtımından dolayı çok memnun olduklarını belirtmen esnaf ve vatandaşlar destekleri için Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Her Salı ve Cuma günleri pazaryerlerimiz, semt pazarlarımız ve bu bölgeye yakın esnaflarımıza maske desteği veriyoruz.  Daha önce Davut Fırıncıoğlu, Şadırvan, Hükümet, Cumhuriyet, Lütfiye Caddeleri’nde esnaf ve vatandaşlarımıza maske dağıtımında bulunmuştuk. Ayrıca marketlerimizde de maskesi olmayan vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmamıza halkımızın yoğun kullandığı bölgelerden olan Sanayi Sitesi’nde devam ettik. Başkan Yardımcılarım Ahmet Kömeç ve Necmi Balık esnaflarımıza ve maskesi olmayan vatandaşlarımıza maske dağıttılar. Bartın Belediyesi olarak halkımızın sağlığını önemsiyor ve tüm çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Halkımızla birlik beraberlik içinde bu süreci çok daha kolay aşacağımızı düşünüyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.