Bartın Belediyesi, COVİD19 virüs salgını mücadelesinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarına yönelik çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Bartın Belediyesi COVİD19 virüs salgını mücadelesinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanlarına yönelik güzel bir uygulamaya daha imza attı.  Bir süre önce sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım desteği vermeye başlayan Bartın Belediyesi, tüm sağlık çalışanlarının sivil araçlarını, Araç Dezenfekte İstasyonunda dezenfekte edecek.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” COVİD19 virüs salgınının ülkemizde ilk görüldüğü günden itibaren hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan büyük mücadele örneği vererek özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.  Bizler için gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımızın hayatlarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak amacıyla daha önce ücretsiz ulaşım desteği vermeye başlamıştık.  Bu çalışmamıza bir yenisi daha ekliyoruz. Bu günden itibaren tüm sağlık çalışanlarının sivil araçları, Belediyemizin arka sokağında bulunan Araç Dezenfekte İstasyonumuzda dezenfekte edilecektir. Sağlık çalışanlarımız kurum kimlik kartları ile istasyonumuza geldiklerinde araçlarının dezenfektesi yapılacaktır. Özverili çalışmaları için tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.