COVİD-19 salgınına karşılık tedbirlerini artıran Bartın Belediyesi Belediye Hizmet Binasına giriş yapan tüm personelin ve vatandaşların vücut sıcaklığını ateş ölçerlerle ölçüyor.

COVİD-19 salgınına karşı çalışmalarına aralıksız devam eden Bartın Belediyesi, Belediyesi Hizmet Binası girişinde ateş ölçerle önlem aldı. Bartın Belediyesi tarafından görevlendirilen ekip, belediyeye giriş yapan tüm personel ve vatandaşın elektronik ateş ölçerle vücut sıcaklıklarını ölçüyor.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “ Bartın Belediyesi olarak COVİD-19 salgınına karşılık almış olduğumuz tedbirleri her geçen gün artırıyoruz. Yapmış olduğumuz dezenfekte çalışmalarının yanı sıra belediye hizmet binamızda da çeşitli önlemler aldık. Daha önce vatandaşlarımızın kolayca ulaşım sağlayabileceği alanlara el dezenfektanları yerleştirmiştik. Şimdi ise belediyeye giriş yapan tüm personelin ve vatandaşların vücut sıcaklığını ateş ölçerlerle ölçüyoruz. Her bir vatandaşımızın sağlığı bizler için çok kıymetli. Bunun bilinciyle gereken tüm önlemleri almaya çalıyoruz” dedi.