COVİD19 salgın tehdidine karşı birçok noktada dezenfekte çalışmaları yürüten Bartın Belediyesi Bartın ve İnkumu Tatil Beldesi’nde sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlara da sahip çıkıyor.

Bartın ve İnkumu Tatil Beldesi’nde sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlar için beslenme noktaları oluşturan Bartın Belediyesi periyodik olarak bu noktalara mama takviyesi yapıp sahipsiz hayvanların aç kalmalarını önlüyor.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizde zor bir süreçten geçiyor. Bartın Belediyesi COVİD19 salgınından halkımızın etkilenmemesi için tüm ekiplerimizi seferber etmiş durumdayız. Şehrin dört bir yanında dezenfekte çalışmalarımızı sürdürürken sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlarımıza da sahip çıkıyoruz.  Bartın ve İnkumu Tatil Beldemizde sahipsiz hayvanlarımız için beslenme noktaları oluşturduk Bu noktaları ekiplerimiz periyodik olarak gezerek mama takviyelerinde bulunuyorlar. Yapmış olduğumuz bu çalışma ile sahipsiz hayvanlarımızın aç kalmalarını önlüyoruz. “ dedi.