Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner’i ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner’e Bartın Belediyesi tarafından 75. Yıl Parkı’nda yapımını tamamlanan muhtarlık bürosunun hayırlı olmasını diledi.

Ziyarette konuşma yapan Başkan Cemal Akın, kentte hizmet anlamında ne gerekirse yapmaya devam ettiklerini belirterek muhtarlık bürolarını da muhtarlar aracılığıyla halka verilecek hizmetler için gerekli olduğu düşüncesiyle yaptıklarını söyledi.

Akın, “Muhtarlarımızın hizmetlerini huzurla verebileceği bir bürosu bulunmayan muhtarlarımıza büro tahsis ediyoruz.  Daha önce Orduyeri Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Gölbucağı Mahallesi, Kırtepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Aladağ Mahallesi, Okulak Mahallesi ve Köyortası Mahallesi’ne muhtarlık büroları inşaa etmiştik. Bu çalışmalarımıza Tuna Mahallemizi de eklemiş olduk. Muhtarımız Nihan Hanım ve azalarımıza hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.

Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner, Başkan Akın’a ziyaretinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.