Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 11. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Bartın Manşet Gazetesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu.

Başkan Cemal Akın, Bartın Belediyesi Ar-Ge Başkanı Aykut Oktay Ulu ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Hasan Bulut’u tebrik ederek yayın hayatında başarılar diledi.

Ziyarette konuşma yapan Başkan Cemal Akın,” Halkı bilgilendirmek, halkın taleplerini ve isteklerini kurumlara iletmek kısacası kurumlar ile halk arasında iletişim sağlamak adına çok önemli bir görev üstleniyorsunuz.  11 yıldır başarı ile sürdürmüş olduğunuz bu görevi daha uzun yıllar ilimize faydalı ve başarılı hizmetlerde bulunacağınıza inanıyorum. Bartın Belediyesi olarak üzerimize düşen her konuda yanınızda olmaya devam edeceğiz.  11. kuruluş yıl dönümünüzü kutluyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Hasan Bulut ise nazik ziyareti için Başkan Cemal Akın’a teşekkür ederek çalışmalarına başarı ve kolaylıklar diledi.

Ziyaret sonunda Başkan Akın, Bartın Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Hasan Bulut’a çeşitli hediyeler takdim etti.