Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 11. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Bartın Hergün Gazetesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve Gazete Çalışanı Nurdan Eroğlu’nu tebrik eden Başkan Cemal Akın,  gazetenin 11. yıl dönümünü kutlayarak yönetici ve çalışanlarına çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi çalışmaları konuşuldu.

Ziyarette açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın’da yapılan belediye hizmetlerinin kamuoyuna duyurulmasında sağladığı katkılarından dolayı Hergün Gazetesi’ne teşekkür etti.

Akın,” Halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması konusunda 11 yıldır başarı ile sürdürmüş olduğunuz yayın hayatınızı takdir ediyor, daha uzun yıllar ilimize faydalı ve başarılı hizmetlerde bulunacağınıza inanıyorum.   Bartın Belediyesi olarak üzerimize düşen her konuda yanınızda olmaya devam edeceğiz.  11. kuruluş yıl dönümünüzü kutluyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ise yapılan bu nezaket ile kutlama ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Cemal Akın’a teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Başkan Akın, Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a çeşitli hediyeler takdim etti.