Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ramazan Bayramının ilk gününden itibaren yoğun bir bayramlaşma trafiği içerisine girerek toplumun tüm kesimleriyle bayramlaştı.

Yoğun bayramlaşma trafiğine bayram öncesinde esnaf ziyaretleriyle başlayan Belediye Başkanı Cemal Akın bayramın ilk gününden itibaren Bartın Valiliği, Bartın Garnizon Komutanlığı, Bartın Jandarma Alay Komutanlığı, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü,  Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanlığı ve Türk Eğitim Sen Bartın Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.

Belde ve Köylere Bayram Ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  bayram boyunca belde ve köyleri ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramın ikinci günü Kozcağız Beldesi, Budakdüzü, Budakdüzü, Özbaşı ve Uluköy’ü ziyaret ederek köy sakinlerinin bayramlarını kutlayan  Başkan Cemal Akın Ramazan Bayramının üçüncü gününde ise Kabagöz, Akçalı, Tabanözü, Epçiler, Alibaş, Kaşbaşı, Yıldız ve Çamaltı Köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.  Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi 26. dönem Bartın Milletvekili Adayı Aynur Yıldırım eşlik etti.

 Kent Merkezinde Vatandaşlarla Selamlaştı, Bayramlarını Kutladı

Başkan Cemal Akın, belde ve köylere gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerinde dışında kent merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Başkan Cemal Akın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde kapsamında Gazhane Kültü Parkı, Davut Fırıncıoğlu Caddesi, İskele Caddesi ve Elmalık Sokak’ta vatandaşlarla selamlaştı, bayramlarını kutladı.

“Allah Daha Nice Bayramlara Kavuşmayı Nasip Etsin”

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bayramlarımız birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren çok özel günlerimizdir. Hep birlikte bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadık. Bu bayramda da çeşitli programlar, belediyemize ziyaretler ve bizim gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızla bir arada olduk. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla bayram sofralarında bir araya geldik. Allah daha nice bayramlara kavuşmayı ve bu güzellikleri birlikte yaşamayı nasip etsin” dedi.