Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi 665. Sokak’ta devam eden sathi kaplama asfalt ile yol düzenleme çalışması ile Kaynarca-Yalı Tersane Caddesi arası yapılacak olan ve plan-proje çalışmaları devam eden yaya köprüsü alanında incelemelerde bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yapımı devam eden ve hayata geçirilecek olan projeleri yerinde inceledi. İlk olarak Orduyeri Mahallesi Kaynarca Caddesi 665. Sokak’ta devam eden yol düzenleme çalışmasını inceleyen Akın daha sonra proje çalışmaları devam eden Kaynarca-Yalı Tersane Caddesi arası yapılacak olan yaya köprüsü alanında incelemede bulundu.  Başkan Cemal Akın inceleme yaptığı esnada karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Konu ile ilgili bilgiler veren Başkan Cemal Akın,” Tüm dünya gibi ülkemizde içinde bulunduğu bu zorlu süreçte hem virüs salgını ile mücadelemize devam ediyor hem de yeni dönem projelerimizi hayata geçiriyoruz. Bizim tek derdimiz tek amacımız şehrimize hizmet etmek. Bu amaçla şehrimizin dört bir yanına çalışmaya devam ediyoruz” dedi.