Bartın  Belediye Başkanı Cemal Akın vatandaşların mutlu, heyecanlı ve özel anlarına ortak olmaya devam ediyor. Akın, hafta sonu katıldığı nikâh, düğün ve nişan merasimlerinde çiftlere mutluluk, ailelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Cemal Akın, hafta sonu programları arasında yer alan nikâh, düğün ve nişan davetlerine icabet ederek, çiftleri n mutlu anlarına ortak oldu. Akın katıldığı programlar çerçevesinde Jale-Hüseyin Kabakcı’nın kızı Livanur Lefife ile Naciye-Yılmaz Şahintürk’ün oğlu Furkan’ın, Köseoğlu-Kocaer ailelerinin kıymetli evlatları Sare ile Serhan’ın nikah akitleri gerçekleştirdi. Akın ayrıca Gökgöz ve Işık ailelerinin evlatları Pınar ile Kadir’in, Refika-Hakkı Erbayraktar ile Nermin-Mehmet Fehmi Kaynar’ın kıymetli evlatları Yasemin ile Muhammet’in ve Nurcan-Hilmi Çelik çiftinin kızı Ebru ile Yaşare-Remzi Uğur çiftinin oğlu Yücel’in düğün merasimlerine katıldı.  Akın katıldığı nikâh ve düğünlerin dışında Bartın Belediyesi emekli personeli Uğur Karanfil’in kızı Gözde ile Arslan ailesinin oğlu Zekeriya Burak’ın nişan törenine katılarak çiftin nişan yüzüklerini taktı.

Başkan Akın katıldığı programlarla ilgili yaptığı açıklamasında, “ Vatandaşlarımızın heyecan ve mutluluklarının en üst seviyede yaşandığı özel anlarında yanlarında olarak sevinçlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluk, ailelerine ise hayırlı ve uğurlu olması temennimi yürekten yineliyorum” dedi.