Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Bartın Marangozlar Mobilyacılar Çekiciler İnşaatçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali İhsan Ağartan, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Ziyaret Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşti. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın misafirlerine belediye çalışmalarını anlatırken, Akdeniz ve Ağartan ise oda çalışmaları hakkında Akın’a bilgiler verdi.

Gerçekleşen ziyaretten ötürü büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”  Halkımıza daha güzel hizmetlerde bulunmak için kurum ve kuruluşların birlikte hareket etmesi çok önemli. Bartın Belediyesi olarak bu bilinçle hareket ederek bugüne kadar tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde çalıştık. Bundan sonrada çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğiz. Belediye ihtiyaç duyduğunuz her konuda gereken desteği vermeye hazırız. Nazik ziyaretinizle bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.