Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların önemli ve özel günlerinde mutluluk ve heyecanlarına ortak olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Cemal Akın, davet edildiği nikâh ve düğün törenlerine katılarak çiftlerin ve ailelerin mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor. Akın son olarak, Aydoğan ve Çağlayan ailelerinin evlatları Türkan ve Zabıta Personelimiz Emrah’ın, Genç ve Şengün ailelerinin evlatları Gültekin ve Seda’nın, Neslihan-Hasan Doğan çiftinin kızı Aytül ile Hanife-Şaban Kuru çiftinin oğlu Mustafa’nın, Er ve İşkil ailelerinin evlatları Gizem ile Erkan’ın, İkiz ve Sevingün ailelerinin evlatları Ebru ile Uğur’un düğün, Kavaklı ve Kibir ailelerinin evlatları Ekin ile Mehmet Caner’in belediye personelimiz Tuncay Gören ve eşi Zeliha Gören’in oğlu Furkan ile Emine-Cemal Karali çiftinin kızı Nihal’in Hışır ve Ortakçı ailelerinin evlatları Sibel ile Olcay’ın, Aytaç ve Güney ailelerinin evlatları Beyza ile Saadettin’in ve Örnek ve Uğur ailelerinin evlatları Zeynep ve Ceyhun’un nikâh merasimlerine katıldı.  Akın, heyecanlarına ortak olduğu tüm çiftlere mutluluk, tüm ailelere de hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın” Ailelerin davetlerine icabet edip nikâh ve düğün törenlerine katılarak çiftlerimizin sevinç ve heyecanlarına ortak olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Dünyevine giren çiftelere ömür boyu mutluluklar diliyorum“ dedi.