Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şubesi ve Bartın İli Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Başkan Cemal Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Recep Çömlek, Ahmet Kömeç, Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Adayları Orhan Ölçek ve İbrahim Ataman eşlik etti.

İlk olarak Bartın İli Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Cemal Akın,  Dernek Başkanı Reşat Günay, muhtarlar ve azalar ile sohbet ederek,  Bartın Belediyesi çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Bartın İli Muhtarlar Derneği Başkanı Reşat Günay gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirterek Başkan Cemal Akın’a çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Cemal Akın ve beraberindeki heyet daha sonra Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şubesi’ni ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette, Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Muhtarlar Derneği Bartın Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine işlerinde kolaylıklar diledi. Şube Başkanı Hayati Er, ziyaretlerinden dolayı Başkan Akın’a teşekkür etti.

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Mahallelerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında çok önemli bir rol üstlenen muhtarlarımız ve azaları ile her daim iletişim halindeyiz.  Gerek toplantılar düzenleyerek, gerekse de karşılıklı ziyaretlerle muhtarlarımız ve azalarımız ile istişarelerde bulunup, belediye hizmetlerimizin halkımıza ulaştırılması yönünde fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Gayemiz halkımıza daha iyi hizmetler sunabilmek. Bunun içinde muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.