Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Mesut Öztürk, Türkçe Öğretmeni Nurdan Öztürk ve Öğrenciler Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ettiler.

Makam odasında gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Mesut Öztürk, Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından hazırlanan “Bana Kitap Okur musun Projesi” hakkında Başkan Cemal Akın’a bilgiler verdi. Ziyarette, öğrencilere kitap okuyan Başkan Cemal Akın, misafirleri ile okumanın önemi ve öğrencilik yılları hakkında sohbet etti. Gerçekleşen ziyaretten ötürü büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Akın ziyaretin sonunda öğrencilere Dede Korkut hikâye kitabı hediye etti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Akın,”  Belediyemizi ziyaret eden Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri ile hazırlamış oldukları “Bana Kitap Okur musun Projesi” ve okumanın önemi konularında sohbet ettik. Ayrıca öğrenci kardeşlerimize öğrencilik yıllarımla ilgili anılarımı anlatarak,  Yazar Hasan Yiğit’in adıma imzaladığı “Aslanlı Paşa” isimli kitabı okudum. Gerçekleştirmiş oldukları güzel ziyaret için Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Mesut Öztürk, Türkçe Öğretmeni Nurdan Öztürk ve öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimize de eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.