Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, ilimize gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Prof.Dr Sefer Aycan, Mahalli İdareler İşverenler Sendikası (MİS) Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Düzgün ile İskele Caddesi, Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Misafirleri ile gerçekleştiği ziyaretlerde esnaflar ile sohbet eden Başkan Akın, vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.

Yaptığı açıklamada her fırsatta halkın içinde olduğunu ifade eden Başkan Cemal Akın” Göreve geldiğimiz günden bu yana esnaf ziyaretlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz. Esnafımızın derdini, sıkıntısını dinliyoruz. Bugünde Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Prof.Dr Sayın Sefer Aycan, Mahalli İdareler İşverenler Sendikası (MİS) Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Düzgün ve belediye meclis üyelerimizle birlikte esnaflarımızı ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan esnaflarımıza ilgileri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum” dedi.