Fırsat buldukça ilçe, belde ve köyleri ziyaret ederek buralarda yaşayan vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Cemal Akın son olarak Kozcağız Beldesi’ne bağlı Hıdırlar Köyünü ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın’ın,  Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, geçmiş dönem Bartın Belediye Meclis Üyesi Recep Çömlek ve Yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belediye Başkan Adayı olan Savaş Buyurman ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarete köy sakinleri büyük ilgi gösterdi. Vatandaşlarla samimi ve sıcak sohbet ortamlarında gerçekleşen ziyaretler karşılıklı bilgi ve görüş alışverişleri şeklinde sürdü.

Ziyaretlerle ilgili açıklamasında, Belediye olarak kent merkezinde, mahallelerde ve mücavir alanlarda yürütülen hizmetleri ve hayata geçen projeleri, Bartın’da yaşayan tüm vatandaşların istifade edebileceği şekilde gerçekleştirdiklerini önemle belirten Belediye Başkanı Cemal Akın bunun için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman halkın içinde olarak tüm fikirlere açık olmaya devam edeceklerini söyledi.