Çeşitli temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın BARÖZDER ve BAKAŞDER’i ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın, İlk olarak İstanbul Silivri Kavaklı Mahallesi’nde BARÖZDER ve BAKAŞDER Başkan ve üyeleri ile bir araya geldi. Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ında katıldığı ziyarette Bartın Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve gündeme dair konular hakkında istişarelerde bulundu. Ziyaret samimi sohbet ortamında gerçekleşirken ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, BARÖZDER ve BAKAŞDER Başkan ve üyelerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür etti. Başkan Cemal Akın, BARÖZDER ve BAKAŞDER ziyaretlerinin ardından İstanbul Bartın Özbaşı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Rasim Güzelbaş’ı Silivri’deki evinde ziyaret etti. Burada da hemşerileri ile özlem gideren Başkan Cemal Akın, göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikleri için Güzelbaş ailesine teşekkür etti.

Ziyaretleri esnasında Başkan Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir eşlik etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” İstanbul’da bulunduğumuz 4 günlük süre içerisinde Bartınlı hemşehrilerimizle hasret giderdik. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar bizleri yalnız bırakmayan, memleket hasretini gidermek için hoş sohbetleri ile bizlerle hasret gideren tüm dostlarımıza ve İstanbul’da yaşayan yaklaşık yüz bin hemşehrimize sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.