Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren MADEŞ Mobilya ve Yonca Tim Tekstil Fabrikalarını ziyaret etti.

Başkan Cemal Akın’ın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk durağı Yonca Tim Tekstil Fabrikası oldu. Ziyaretinde fabrika sahibi Kerem Aydın ile bir süre sohbet eden Başkan Cemal Akın daha sonra fabrikayı gezerek işçilerle selamlaştı.

Akın’ın ikinci ziyareti ise MADEŞ Mobilya Fabrikasına oldu. Fabrika Sahipleri İsmail Çakır ve Cihat Çakır tarafından karşılanan Başkan Cemal Akın fabrikayı gezdi. İşçilerle selamlaşarak sohbet eden Akın, işçilere çalışmalarına kolaylıklar diledi.  Ziyaretin devamında Başkan Cemal Akın, Fabrika Sahipleri İsmail Çakır ve Cihat Çakır ile bir süre sohbet etti.

Başkan Akın ziyaretlerle ilgili açıklamasında kentte hizmet veren, halka fayda ve hizmet sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla karşılıklı ziyaretlerde bulunarak belediyeyi ilgilendiren konulardaki talep ve gereksinimleri doğrultusunda destek olduklarını söyledi.

Akın açıklamasında “Bizler kentimizde hizmet veren, halkımıza fayda sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla 10 yıldır her fırsatta irtibat halinde olarak bizi ilgilendiren konularda destekledik. Fabrikalarımıza da talepleri doğrultusunda aynı desteği verdik. Bundan sonrada üzerimize düşen her konuda gerekeni yapmaya hazırız. Bizleri misafir eden MADEŞ Mobilya Sahipleri İsmail Çakır, Cihat Çakır ve Yonca Tim Tekstil Fabrikası sahibi Kerem  Aydın’a teşekkür ediyorum” dedi.