Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaşlı ve hasta vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaşlı ve hasta vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlere 3 ayrı yerde devam etti.

Ruhinaz Teyze’den Ud Ziyafeti

Başkan Cemal Akın’ın ilk ziyareti Gölbucağı Mahallesi sakinlerinden Ruhinaz Celep’e oldu. Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin’in de hazır bulundu ziyaret samimi sohbet ortamında gerçekleşti. Ziyarette Ruhinaz Celep ile sohbet eden Başkan Cemal Akın, Celep’in hatırını sorup sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür dileklerini ifade etti.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın, “ Gölbucağı Mahallesi’nde Ruhinaz Celep teyzemizi ziyaret ettik. Ud çalarak bize Bartın türküleri söyleyen, Meclis Üyemiz Hüseyin Taner Çetin ile düet yaparak hatıralarımıza unutulmaz anlar ekleyen Ruhinaz teyzemize sıhhat diliyorum. Yüce Rabbim tüm dualarını kabul eylesin, sağlıkla uzun ömürler versin” dedi.

Demirkol Ve Yoğurtçu Aileleriyle Keyifli Sohbet

Başkan Cemal Akın ikinci ziyaretini ise Demirkol Ailesi’ne gerçekleştirdi. Burhan-Sevil Demirkol ve Yalçın-Rukiye Yoğurtçu ile keyifli bir sohbet gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın talep ve önerileri dinleyerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Akın,” Demirkol Ailesi’ni ziyaretimizde değerli büyüklerim Burhan-Sevil Demirkol ve Yalçın-Rukiye Yoğurtçu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Burhan ve Yalçın ağabeylerime, saygıdeğer eşlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Akın, Melahat Sinopluoğlu’nun Sağlık Durumu Hakkında Bilgiler Aldı

Başkan Cemal Akın son ziyaretini ise Melahat Sinopluoğlu ve ailesine oldu.  Ziyarette Melahat Sinopluoğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgiler alan Başkan Cemal Akın, Sinopluoğlu’ya sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür temennisinde bulundu.