Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi ve Kırtepe Mahallesi Gümrük Sokak’ta esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Gümrük Sokak’ta bulunan Emektar Kıraathanesinde vatandaşlarla çay içip sohbet eden Başkan Cemal Akın, daha sonra Bartın Belediye Meclis Üyesi KemikPark Otel Sahibi Egemen Kemik’i ziyaret etti. Kemik ile Bartın Belediyesi çalışmaları hakkında sohbet eden Başkan Cemal Akın daha sonra Bülent Ecevit Caddesi’ne geçerek burada ki esnafları ziyaret etti. Burada ilk olarak Birtom Medikal Sağlık İnşaat Tic.Ltd. Şti.’yi ziyaret eden Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkan Yardımcısı Aynur Yıldırım, Şaban Kireç ve Muharrem Arslanoğlu ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Bülent Ecevit Caddesi esnaflarını ziyaret eden Başkan Cemal Akın, esnafların taleplerini dilendi, bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Başkan Cemal Akın gerçekleştirmiş olduğu esnaf ziyaretleri ile ilgili açıklamasında “ Uzun yıllar esnaflık yapmış birisi olarak esnaflarımızın sıkıntılarını çok iyi anlayan birisiyim. Bu bağlamda, göreve başladığımız günden beri tüm esnaf odaları yöneticilerimiz ve esnaflarımızla temas halinde olduk. Bizi ilgilendiren ve yardımcı olabileceğimiz her konuda esnaflarımızın bildirdiği tüm sıkıntıları giderip talep edilen tüm ihtiyaçları karşılamak için ne lazımsa yaptık. Bundan sonrada her zaman esnaflarımızın yanınızda olmaya onların emirlerine amade olmaya devam edeceğim” dedi.